Дорожники оновили більше 73 кілометрів траси Мерефа – Лозова – Павлоград

8 Серпня 2019

Дорожники оновили вже понад 73 кілометри траси Мерефа – Лозова – Павлоград. Про хід робіт на головному напрямку ремонту автомагістралей Харківщини 2019 року повідомили в Службі автомобільних доріг у Харківській області. Паралельно з ремонтом дорожнього покриття цього тижня планують почати встановлювати дорожні знаки, а на наступному – наносити розмітку. Наша знімальна група побувала на ділянці дороги  Нова Іванівка – Лозова.

Роботи тривають одразу на кількох ділянках: від Нової Іванівки в бік Лозової стабілізують ґрунти, від Катеринівки до Лозової влаштовують основу покриття, а між Чернігівським та селищем міського типу Панютине –  асфальтують.

Олексій Корпан, заступник Лозівського міського голови

Це дорога Мерефа-Павлоград, на ній кілька об’єктів, це шляхопроводи, мости через річки, але все це – дорога Мерефа-Павлоград, вона йде далі, на Азовське море, по ній люди часто їздять. Вона була вкрай розбита, зараз завдяки тому, що виділені кошти Службі автомобільних доріг, її ремонтують, ремонтують мости, ремонтують дорогу, крім того, є ще об’їзна дорога навколо міста Лозова, була вона закрита для руху через свою зношеність, зараз її ремонтують і близько кілометру цієї дороги  – ділянка Панютіно – Лозова, тому із вводом в експлуатацію цих об’єктів, повинно покращитись суттєво транспортне сполучення та розвантажитись місто від важких транспортних засобів.

Хід робіт з ремонту автомобільних доріг області контролює особисто губернатор Юлія Світлична. До того ж, саме завдяки зусиллям губернатора ремонт на цьому напрямку внесений окремим рядком у державний бюджет.  Напередодні  Юлія Світлична  провела особисту зустріч із жителями Нової Іванівки та відповіла на питання, що турбують людей.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

С 62-го года, когда запустили дорогу, капитально не ремонтировалась. Капитально такими темпами и масштабами не было ремонта. Да, мы приезжали к вам в 15-м году и не прятались. Да, мы приезжали в 16-м году и говорили, что мы будем все зависящее от нас делать для того, чтобы дорога была. Да, и в 17-м году надо было подработать и сделать и план, и техническую работу, и ее защитить. И поверьте, много-много чего сделать для того, чтобы это наконец-то состоялось. И теперь, с 18-го и 19-го года нам не стыдно смотреть вам в глаза.

За словами Олексія Корпана, такий результат є гарним прикладом комплексного підходу та взаємодії обласної адміністрації та об’єднаної територіальної громади. Крім того, відзначив посадовець, на ділянці траси в районі селища Нова Іванівка будуть запроваджені сучасні технології, що допоможуть зберегти дорожнє покриття.

Олексій Корпан, заступник Лозівського міського голови

Буде встановлено на цьому трикутнику майданчик та обладнання для визначення ваги на одну вісь вантажного транспорту  і порушники будуть отстаіваться тут, перегружатися або штрафуватися. І таким чином ми збережемо цю дорогу, яка буде відремонтована.

Будівництво окружної дороги міста Лозова перебуває також на контролі голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної. Роботи планують завершити у вересні.

Ольга Сітковська, Макс Артамонов.