Допомога у вирішенні проблемних питань

28 Грудня 2018

Реальна допомога тим, хто її потребує. Протягом року голова області Юлія Світлична проводила особисті прийоми на підприємствах та установах регіону, спілкувалась з людьми та допомагала у вирішенні проблемних питань. Недаремно Юлію Світличну називають народним губернатором.

Бути ближче до людей та не замикатися у кабінеті – такий принцип роботи обрала для себе та своєї  команди губернатор. Протягом року із робочими поїздками вона побувала у всіх районах області, а також в медичних, учбових закладах регіону, на заводах та інших підприємствах. Під час своїх візитів голова області спілкувалася із людьми та проводила особисті прийоми, де слухала проблеми та шукала шляхи їх вирішення.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Виїжджаємо на підприємства, в організації, установи і спілкуємося безпосередньо на місцях. Велика кількість питань стосується здоров’я, а також вирішення соціальних та побутових проблем. Реагуємо на кожне питання, яке задають люди. Кожне питання розглядається департаментом і ми робимо все, щоб вирішувати конкретні питання конкретних людей.

Більшість питань, порушених у розмові з губернатором, стосувалася все ж таки проблем зі здоров’ям та виділення матеріальної допомоги на лікування. З таким питанням прийшов на прийом, що проходив на підприємстві «Харківводоканал», і Володимир Легеза. Чоловік переніс інфаркт та інсульт, а після був вимушений лягти на операцію. Чоловіка почули і вже невдовзі він отримав матеріальну допомогу.

Володимир Легеза, слюсар-сантехник «Харківводоканалу»

Эта помощь была на операцию. Мне делали клапан в сердце, то есть поменяли. Это ж уже не живой организм, а полуживой, ну «игрушка» в сердце.

З проблемами здоров’я на прийом, що проходив у обласній лікарні, прийшла і Людмила Онацька. Жінка має вади слуху та роками не могла отримати слуховий аппарат. Після звернення цю проблему було вирішено.

Людмила Онаська, медична сестра Харківської обласної клінічної лікарні

Написала заявление и даже не думала. Ну, а тут через две недели говорят: «Иди, получай». Очень рады.

Ті, хто з будь-яких причин не могли потрапити на прийом до губернатора, зверталися із проханнями просто на вулиці. Так і жителі села Леміщіно Золочівського району. Ще на початку літа до їх населеного пункту перестав ходити автобус. А це майже відрізало людей від цивілізації, адже у селі немає ні магазину, ні лікарні.

Тамара Фізер, жителька села Леміщіно

Вона ж приїхала на День села у Сковородинівці, тут у нас село є,  ми втрьох – кажу – давайте поїдемо, там буде Світлична і ми їй розкажемо свою проблему, бо в нас вже два чи три місяці автобус не ходив зовсім, ми нанімали таксі, а таксі до Золочева – триста гривень, і ми до неї підійшли, обратилися, і вона нас вислухала, сказала, що будемо працювати над цим питанням і буде автобус.  Спасибо ей велике, конечно.

Від громади звернулися і мешканці багатоквартирного будинку у Богодухові. У глави області вони просили фінансову допомогу на ремонт будівлі, якій вже понад півстоліття. Старі двері та вікна у під’їздах порушували теплоізоляцію, до того ж у будинку навіть не було централізованої каналізації.

Зінаїда Чепурна, жителька будинку по вулиці Загорулько (м. Богодухів)  

Нам зробили каналізацію міську, ми «врізалися». Нам положили асфальт. Тут була дорога. Нам поставили нові двері та вікна. В нас зараз тепло і затишно в під’їздах. Ми хочемо висловити дуже велику подяку за підтримку Юлії Олександрівні, бо ми все розуміємо, що якби не вона, то ми б всього цього не зробили.

Жодне порушене питання, незалежно від теми,  не залишилося поза увагою губернатора. Кожна проблема, за дорученням очільниці регіону, була розглянута профільним департаментом облдержадміністрації та у найкоротші терміни вирішена.

Юлія Котелевська.