До команди Світличної доєднався відомий політолог Ігор Поліщук

15 Вересня 2020

Команда Юлії Світличної стає все більш потужною – до неї доєднуються нові і нові відомі харків’яни – представники різних галузей. Про бажання йти на вибори разом з Юлією Світличною заявив і відомий харківський політолог Ігор Поліщук. Нагадаємо,  раніше до команди народно депутатки доєдналися депутати Харківської обласної і міської ради Дмитро Булах, Ігор Черняк, Олена Горошко, директор онкоцентру Денис Скорий, чимало інших харків’ян.

Про своє бажання йти на вибори з Юлією Світличною доктор політичних наук Ігор Поліщук повідомив на своїй сторінці у «Фейсбуці»:

Ігор Поліщук, доктор політичних наук

Тривалий час намагався визначити ту політичну силу, яку варто підтримати на наступних місцевих виборах 25 жовтня. Для себе однозначно вирішив, що це Блок Світличної “Разом”. Ця сила пропонує новий, відповідальний формат політики, суть якого у тому, що тільки РЕАЛЬНІ СПРАВИ можуть змінити Україну на краще. Час демагогії та казок відходить у минуле. Наступає час лідерів, які забезпечують РЕЗУЛЬТАТ!

 

Лідер нової формації – так характеризує роботу Юлії Світличної Ігор Поліщук та додає, аналізує роботу політикині, починаючи з часу її губернаторства. Стиль роботи Світличної базується на постійному діалозі з людьми та вирішенні їхніх проблем, зазначає політолог.

Ігор Поліщук, доктор політичних наук

З спілкування з людьми,  живого спілкування, я побачив, що пані Юлія Світлична викликає у них дуже велику довіру і для багатьох вона є чи не єдиною надією, останньою, можливо, надією. І от багато хто каже, що я б навіть не пішов на ці місцеві вибори, бо вони вже просто розчарувалися, розувірилися, але от завдяки тому, що йде політична сила Юлії Світличної, я піду і за них проголосую.

Втомившись від пустопорожніх обіцянок деяких політиків, люди розуміють, що  Юлія Світлична – лідер, у якого слово не розходиться з ділом і це кредо, якому вона не змінює ніколи – каже політичний експерт. За часів її губернаторства область була  лідером  за багатьма показниками:

Ігор Поліщук, доктор політичних наук

Це, дійсно, політик нової формації – Юлія Світличина, вона  одна з небагатьох в Україні забезпечує результат, більше того, вона пропонує новий формат політики – це відповідальна політика. Не просто взяти обдурити людей, як це багато в нас хто робить, а запропонувати людям якийсь вихід, якусь допомогу, проявити турботу про людей і от наші люди вже скучили за такими політикам,  які їм будуть і співчувати і допомагати.

Доєднання до команди Юлії Світличної багатьох відомих особистостей – закономірність, каже Поліщук, адже Юлія Світлична має величезний особистий авторитет та знана, як професіонал. Не даремно, за багатьма рейтингами Світлична неодноразово посідала лідируючі позиції.

Ірина Дергоусова, Віктор Сєріков