Для неплатників аліментів можуть посилити відповідальність

Для неплатників аліментів можуть посилити відповідальність
23 Квітня 2018

Стягнення боргів по аліментах триває. На сьогодні в Харківській області складено тридцять тисяч виконавчих документів. Із них більше половини із заборгованістю понад три місяці, про це розповіла заступник Міністраюстиції України Світлана Глущенко. Нещодавно, Мінюст презентував у Верховній Раді другий пакет законодавчих ініціатив, які посилюють відповідальність для неплатників аліментів. Якщо законодавчі зміни приймуть, то боржники не зможуть займати керівні посади у органах виконавчої влади.

Світлана Глущенко, заступник міністра юстиції України

На наше глибоке переконання, особа яка має борги перед своєю дитиною, не може обіймати посаду пов’язану з виконанням функцій держави. Саме тому ця новація була прийнята, обговорена та вважається позитивною тенденцією для того, щоб на такому високому рівні не було випадків, коли батьки мають заборгованість перед своїми дітьми.

Зараз на Харківщині судом винесено понад тридцять постанов про накладання на боржників стягнення у вигляді суспільних робіт.

 


Speak Your Mind

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>