Депутати облради звернулись до Міністерства аграрної політики

28 Лютого 2019

Депутати обласної ради звернулися до Міністерства аграрної політики з проханням перевірити  діяльність Держпродспоживслужби в Харківській області.

На сесії обласної ради депутати акцентували увагу Міністра аграрної політики та продовольства України, а також керівника Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на численні скарги щодо діяльності Держпродспоживслужби  у регіоні. Зокрема, у зверненні депутати вимагають терміново здійснити перевірку зазначеного територіального органу та його керівництва. Голова області  Юлія Світлична також підтримала звернення.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 

Я спілкуюся з представниками органів місцевого самоврядування і розумію, що така ситуація склалася не лише в Харківській області. Враховуючи звернення людей, потрібно звернути увагу на якість роботи цієї служби. Якщо факти, висвітлені у ЗМІ, підтвердяться, необхідно направити звернення до Генпрокуратури, МВС та антикорупційних органів.

Нагадаємо, що минулого року на хабарі було затримано керівника одного з підрозділів обласного управління Держпродспоживслужби, який повинен був боротися з корупцією. Голова області говорить, що тоді було направлено  листа до Держпроспоживслужби з вимогою замінити керівний склад. Людей замінили, але принципи роботи не змінилися, – сказала губернатор.

Анна Почапська, Дмитро Поздняков.