Депутат Харківської обласної ради Юлія Світлична відвідала Красноградский район

18 Лютого 2020

Депутат Харківської обласної ради Юлія Світлична  відвідала Красноградский район. Вона побувала на місцевому виробництві та поспілкувалася з громадою.

Агрофірма «Пісчанська» має три гілки виробництва – молочне, тваринне та елеваторне господарства. Тут понад дві  з половинною тисячі поголів’я тварин. Господарство має статус дитячого, адже молоко відправляють на підприємства, що виготовляють продукти для дітей.

Костянтин Джуман, директор Департаменту тваринництва агрофірми «Пісчанська» 

На сьогоднішній день ми дійшли до того, що тварини вирощуються боксові, вигульні, були старі корпуси, зараз – сучасні, в яких утримується тварина. Вона, коли хоче споживає корм, все для комфортного утримання худоби.

На сьогодні підприємство створило 400 робочих місць, середній вік працівників – 30-35 років.

Юлія Світлична, депутат Харківської обласної ради

Якщо такі умови, коли працівникам надають безкоштовні обіди, в таких гарних умовах працювати, ми проводимо на роботі більшу частину свого життя, тут другий дім, і хочеться сюди приходити, коли тут порядок, комфортно і коли знають, що про тебе попіклуються, ну, ви – молодці.

За словами Юлії Світличної, до  працівників сільського господарства потрібно прислухатися і надавати їм всі всебічну підтримку у роботі, бо Слобожанщина має родючі землі, професійні кадри, тому підтримка з боку законодавчої влади зможе підняти сільське господарство на високий економічний рівень.

Юлія Світлична, депутат Харківської обласної ради 

Сельское хозяйство нужно поддержать, льготами, чтобы стимулировать агрария развиваться. Сфера животноводства особо требует поддержки, потому что затратная. Предприятие, которое мы посетили сегодня, оно является флагманом, и на этой базе может развиваться экономика государства, сельское хозяйство надо поддерживать, заботиться о качестве земли, поддерживать фермера, создавать государственные гарантии, чтобы каждый фермер  понимал, что он нужен стране, может развиваться и создавать рабочие места. Тут интересы государства, хозяина, и людей, и тогда этот социальный треугольник будет работать – заработные платы налоги и рабочие места – вот она база экономического роста.

Юлія Світлична поспілкувалася з людьми на вулицях Краснограду, громада, в першу чергу зверталася до депутата з проблемою високих тарифів.  Для пенсіонерів тарифи стають непідйомною ношею.

Галина, жителька Краснограду 

Як вибрали Кучера депутатом, ми надіялися, що він приїде і ми виставимо ці запитання, але він не приїхал. Отопітельний сезон начався і на цьому все закінчилося.  Но три з половиною тисячі – двокімнатна квартира.

Юлія Світлична поспілкувалась  з ветеранами району про їхні проблеми та шляхи їх вирішення.

Пільговий проїзд у транспорті, тарифи, доступність медичного обслуговування – це лише неповний перелік проблем, із якими зіштовхуються люди.

Юлія Світлична, депутат Харківської обласної ради 

Создавать рабочие места, возможности для каждого – вот задачи государства, а не просто сокращать, чтобы сократить расходы, а потом выплачивать пособие по безработице, надо двигаться, чтобы каждая сфера была обеспечена и финансово, и чтобы платить заработную плату.

Депутат обласної ради зазначила, що візьме на особистий контроль вирішення проблем пересічних жителів Красноградщини.

Анна Почапська, Марія Зайцева, Дмитро Поздняков.