День випускників пройшов в Університеті імені Каразіна

День випускника в університеті Каразіна
23 Квітня 2018

Вихідними з ініціативи Асоціації випускників, викладачів та друзів Харківського національного університету імені Каразіна відбувся традиційний День випускника. Кожного року третю суботу квітня випускники різних років зі всього світу приїжджають до Альма-матер.

Біля входу збираються випускники філологічного факультету 73-го року. За своєю традицією вони бачаться кожні п’ять років. Один одного зустрічають весело і з обіймами. Любов сама віддала сорок років викладацькій діяльності в рідному університету. В своїй же групі вона організатор зустрічей: перераховує присутніх.

Любов, випускниця 1973 року Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна

Ті хто обіцяв – всі приїхали. Зараз зайдемо на факультет поспілкуємося, ну а потім – десь у затишному місці і посидимо і поспілкуємося.

З групи на зустріч прийшли декілька чоловіків, жінки ж більш говірливі. Розповідають, що роки навчання в університеті – найкращі в житті. Тут і друзі на все життя, і купи веселих історій і, звичайно, перше кохання. Тамара приїхала на зустріч з Черкаської області. Зізнається: вагалася – чи їхати, але зараз не жалкує, мовляв, тут зарядиться енергією ще на кілька років.

Тамара, випускниця 1973 року Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна

Я вважаю, що це найбільше щастя, коли ми зустрічаємося біля стін нашого ВУЗу, Альма-матер. І звичайно, що роки проходять, головне що ми любимо і пишаємося своїм закладом . У нас різні долі, але нас об’єднує, що ми випускники цього ВУЗу.

Випускники різних років приїжджають зі всього світу. За словами ректора університету Віля Бакірова, день випускників відвідують навіть ті, хто закінчив ВИШ на початку війни 1941-го року. Приходять і випускники, які закінчили навчальний заклад лише кілька років тому. Але для всіх це місце, де вони набули професію, а головне – визначилися зі своїм світоглядом, стали гідними громадянами нашими держави. Ректор також згадав з посмішкою свої студентські роки.

Віль Бакіров, ректор Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна,
доктор соціологічних наук, професор, академік НАН України, член-кореспондент НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України

Мої студентські роки досі давно були, це, безумовно, найщасливіший час життя. Я вже був людиною одруженою, мав дитину, тому мені потрібно було заробляти гроші, тому студентське життя було не простим. Але багато друзів, з багатьма ми продовжуємо дружити. Я з великою вдячністю згадую своїх викладачів, бо все що вмію і розумію правильно, то це вони мені вклали.

Цього року було менше гостей ніж звичайно, але в асоціації випускників запевняють, що подальші плани на наступні роки більш грандіозні.

Наталя Іванова, виконуючий директор асоціації випускників, викладачів та друзів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна

Асоціація випускників так і робить, щоб хоча б раз на рік ми всі могли прийти до Університету отримати нові враження. Ми мусимо сприяти цій ініціативі, її поширювати.

Під час зустрічі випускники могли відвідати факультети, Музей історії університету, Музей археології, Центр сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр», Центр інтерактивної науки «ЛандауЦентр» і Художню галерею імені Семирадського.

Анна Почапська Євген Сєріков

 


Speak Your Mind

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>