Демократичні опозиційні сили заявили про об’єднання

19 Грудня 2018

Демократичні опозиційні сили заявили про об`єднання напередодні президентських виборів у березні 2019-го року.

Про це на спільний прес-конференції заявили лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко, очільник партії «Громадський рух “Рідна країна”»  Микола Томенко та голова «Європейської партії» України Микола Катеринчук.

Анатолій Гриценко, лідер партії “Громадянська позиція”

Ми тепер – одна команда. У нас спільне бачення проблем, які постали перед країною, спільне бачення шляхів виходу з кризи, однакове розуміння економічного, екологічного та антикорупційного пакетів, цінності однакові. Це посилення команди, тим більше, що вона посилюється на всіх рівнях.  Це не об`єднання під президентські вибори, це стратегичне об`єднання на 10 років, плюс вперед, скільки вистачить сил й наснаги, й результатів роботи.

Микола Томенко призначений керівником виборчої кампанії, він же займатиметься її стратегією та медійними комунікаціями. Головою виборчого штабу призначена Наталія Новак, а Микола Катеринчук відповідатиме за юридичний супровід всього виборчого процесу.

Микола Катеринчук, голова «Європейської партії України» 

На раді «Європейської партії України» ми одностайно ухвалили рішення  про рекомендацію підтримки на майбутньому партійному з`їзді, який відбудеться в січні, висувати і підтримувати Анатолія Гриценка, як кандидата від єдиної демократичної опозиції.  Ми вважаємо, що під час воєнних дій посада Президента – Верховний головнокомандуючий, він повинен мати військовий фах, спеціалізацію, освіту, його досвід, аналітичне бачення ситуації, що дозволить державі виконувати функцію захисту громадян і забезпечувати мир.

Микола Томенко, лідер партії «Громадський рух “Рідна країна”»

Для нашої команди надзвичайно важливо змінити порядок денний і боротися не між собою, а за Україну. Треба об`єднуватися за цінності, за програму, за Україну, тоді це конструктивне об`єднання дасть результат. Наша команда прийняла рішення підтримати Анатолія Гриценка на президентських виборах, об`єднавши команди, рухатися на парламентські та місцеві вибори.

Анатолій Гриценко, Микола Томенко та Микола Катеринчук закликали до об`єднання інших представників демократичної опозиції.