Дефіциту вакцин на Харківщині немає

Дефіциту вакцин на Харківщині немає
15 Травня 2018

Необхідні вакцини на Харківщині є. Про це повідомив заступник губернатора Михайло Черняк. Сьогодні область  повністю забезпечена препаратами, що включені до національного календаря щеплень. Всі ці вакцини використовують для профілактики захворювань.

Дефіциту вакцин немає. Михайло Черняк підкреслює – батьки мають бути більш активними при вакцінації своїх дітей.  Нагадаємо, держава надає право маленьких жителям нашої країни на безкоштовне щеплення. Дорослі можуть також вакцинуватися, але за власний кошт.

Михайло Черняк, заступник голови Харківської облдержадміністрації

Ми маємо достатньо вакцин  по таким напрямкам, як профілактика туберкульозу, кашлюку, правцю та дифтерії АКДП, поліомієліту є, як оральна вакцина, так й інактивована, для профілактики кору, паротиту та краснухи так звана КПК, АДП анатоксин проти дифтерії та правцю. Також на сьогодні у нас є в наявності вакцини для профілактики вірусного гепатиту В, гемофільної інфекції та проти сказу. У наявності є всі вищезазначені вакцини, ми забезпечені майже до кінця року.

Днями Харківщина має отримати чотири з половиною дози сироватки проти укусу змій.  В Україні вона вже є. Щодо вакцини проти бутулізму, то Харківщина може її отримувати у разі необхідності з Києва.

Анна Почапська, Євген Сєріков