Де відпочити протягом тижня?

15 Лютого 2020

Традиційно наприкінці тижня «Вечірні новини» готують для вас перелік найактуальніших культурних подій на найближчі 7 днів.

Вже завтра харків’яни зможуть насолодитися етно-музикою у виконанні гурту «Даха Браха». Далі не розчаровує харківська філармонія – низка концертів чекає на поціновувачів прекрасного.

Юрій Янко, директор Харківської обласної філармонії 

Для вас буде цікавим концерт, який відбудеться 19 лютого – музика Штрауса, вальси, польки, ви це знаєте, все це красиво з анімаційними технологіями і будуть танці,  і ви будете насолоджуватися цією красотою. Хотілось би ще запросити наших слухачів на концерт, який відбудеться  23 лютого, і називається «Можлива зустріч», де нібито зустрінуться Гендель та Бах. Там буде Ігор Сахно, і слухати музику цих титанів.

Театральне життя  протягом тижня також буде насиченим. Театр Шевченка запрошує на  «Смішні гроші», «Собаче серце», та «Декамерон» за участі неймовірної Руслани Писанки. У театрі Пушкіна  вистави «Йерма», «Пушкін плем’я», «Втрачений чоловік».  В оперному театрі відбудеться масштабна вистава «Пікова дама», а також «Оттело». У музкомедії – «Сімейна авантюра, або вона на все згодна».

В обласному центрі культури триває  виставка «Світ писанки». Близько 400 робіт юних майстрів віком від 7 до 17 років, виконаних у різних техніках – традиційній восковій, вибілюванні, різьбленні, прорізній техніці.

Наталія Педан, методист Харківського обласного центру культури і мистецтва

З самого свого зародження писанка у нас є  вона коло. Вона уособлює сонце, і орнаменти там і колір свій, кожен  несе своє символічне значення. Червоний колір – це теж колір сонця, яке несе радість, щастя, жовтий – теж колір сонця, багатства, потім чорний колір, він співпричетний з землею, це колір землі.

Ганна Тарасова, відвідувачка виставки

Виставка дуже чудова і диву даєшся, як діти можуть таке створювати своїми ручками, умними головами. Чудові крашенки, дуже чудові – у кожного своя специфіка, свій метод малювання і свої малюнки, котрі обозначають якісь дуже давні символи. Все це виражено в оцих крашеночках. В общем, чудова виставка, дуже сподобалось.

Длі дітей також тиждень стане насиченим.  У театрі ляльок – «Пригоди незнайки» , Їжачок з туману», «Жили-були». У ТЮЗі – «Червона шапочка», «12 місяців». У Палаці студентів Національного юридичного університету – мюзикл для малечі – «Хто врятує «Диснейленд».

Анна Почапська.