Де харків’яни святкуватимуть Новий рік?

12 Грудня 2019

Наближаються новорічні свята. Хтось збирається у подорож на різдв’яні канікули, а хтось прагне побути вдома із родиною.

Офіційно на новорічні свята українці будуть відпочивати 9 днів, таке розпорядження було підписане Кабінетом Міністрів України.

Варто зазначити, що більшість харків’ян планують святкувати Новий рік вдома, у колі родини.

Новый год буду в Харькове отмечать.

Новый год – семейный праздник, поэтому в кругу семьи.

В Чехии.

У них дома!

Я буду праздновать дома с родителями, с семьей.

В кругу семьи.

Вдома з друзями.

Ми поспілкувались з представником туристичної компанії, яка зазначає великий попит на тури на різдв’яні та новорічні свята. Здебільшого харків’яни подорожують літаками.

Дарина Нікітюк, директор туристичної компанії

Актуально направление Западная Украина, для тех, кто любит лыжи и экстремальный отдых.  Больше всего посещают Европу, так как много поставили лоукостеров, более доступные цены. Заранее покупаешь билеты, которые стартуют от 10 евро.

Прямим сполученням із Харкова можна потрапити до Познані, Кракова, Варшави, Праги, Мілану, Стамбулу та Тбілісі. Також з січня туристи зможуть відвідати Будапешт та Вільнус.

І хоча, більшість харків’ян залишаються вдома, багато наших земляків все-таки  прагнуть відпочити на новорічні свята за кордоном.  Тож, наприклад, до Праги авіаквитки на свята вже не купити.

Дарина Нікітюк, директор туристичної компанії

На католическое Рождество из Харькова все рейсы закрыты. На пиковые, праздничные даты грузятся рейсы хорошо.

Крім того, з Харкова є регулярні рейси зі стикуванням  через Стамбул, які дають змогу комфортної  подорожі на Мальдиви,  до Занзібару, Тайланду, Мексики, Куби, Балі та Сейшельських островів.

Нагадаємо, що у березні 2019 року компанія Ryanair офіційно представила себе на Харківщині. Це стало можливим завдяки особистим домовленостям Юлії Світличної.

Юлія Світлична,  депутат Харківської обласної ради

Ми в 2019 вже відкрили 3 нові напрямки – до Італії та Арабських Еміратів. І зараз Ryanair – найбільший лоукостер Європи заходить на харківський ринок з 2 напрямками – до Польщі та до Вільнюса – Латвії. Сподіваємося на подальшу співпрацю. За рахунок таких нових логістичних напрямків, запроваджуються нові можливості для харків’ян та Харківської області.

Також чартери літають у дуже популярних напрямках – таких як Єгипет та Об’єднані Арабські Емірати.

Марія Зайцева, Максим Артамонов.