Чим отруїлися учні харківської школи №3?

Чим отруїлися учні харківської школи №3?
24 Травня 2018

Правоохоронці чекають на відповідь лікарів та на результати експертизи. Тим часом чиновники міркують над тим, як убезпечити навчальні заклади від подібних випадків у майбутньому.

Заняття у харківській школі № 3, де два дні тому надихались невідомої речовини й отруїлися діти, поновлені. Всіх постраждалих виписали з лікарні того ж дня.

Олександр Урганов, т.в.о начальника відділу кримінальної поліції Московського ВП

Сотрудниками МЧС на месте была проведена радиационно-химическая радиоразведка. Никаких компонентов, угрожающих жизни и здоровью, обнаружено не было.

За попередньою інформацією, надзвичайна ситуація виникла через розпилення газового балончика. Його до школи приніс нібито один з учнів. Наразі поліція встановлює речовину, що спричинила отруєння дітей.

Олександр Урганов, т.в.о начальника відділу кримінальної поліції Московського ВП

В настоящее время из Харьковской обласной детской больницы №1 ожидается ответ о диагнозе, с которым были доставлены учащиеся данной школы, с целью принятия решения о назначении необходимых експертиз. Следствие продолжается.

Тим часом у Харківській облдержадміністрації міркують над тим, як убезпечити навчальні заклади від подібних випадків. Важливість комплексної профілактичної роботи обговорювали на селекторній нараді:

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації

Казати, що треба посилювати виховну роботу – потрібно. Але ми не знаємо, звідки дитина взяла цей балончик. Можливо, взяла у батька, чи замовила в інтернеті, оплатила на ринку. Це комплексне питання – не тільки освіти, а й доступу до таких товарів.

За словами Анатолія Бабічева, в усіх школах області з першого вересня бюджетним коштом буде посилено заходи безпеки.

Ольга Шевченко, Віктор Сєріков