Чи будуть харківські таксисти підвозити лікарів на роботу?

23 Березня 2020
Минулого тижня Міністерство охорони здоров’я виступило з ініціативою, щодо запровадження безкоштовного підвозу службами таксі лікарів до їхніх робочих місць. Тож, чи працює система підвозу у Харкові розбирались наші журналісти.
Ще минулого тижня МОЗ домовилось з деякими служби таксі про безкоштовні перевезення лікарів до медичних закладів під час карантину. Проте на сьогодні і досі невідомо, як діятимуть такі перевезення. Оператори зазначених служб таксі не можуть надати інформації відколи та як буде  діяти нова послуга.
Оператор служби таксі
У нас ще з міськрадою ідуть переговори. Точної інформації у нас немає щодо перевезення медиків. Як буде відомо, буде якась розсилками, якісь повідомлення вам.
Олександр, таксист
Однозначно я думаю,  такси это самая поездка
Олександр працює таксистом. Про домовленість з МОЗ знає, але поки що жодних розпоряджень з цього приводу не отримував. Чоловік розповідає, що з початку карантину замовлень стало значно менше. Пасажири Переважно їздять без масок. Самі ж водії таксі притримуються всіх заходів безпеки під час карантину.
Олександр, таксист
З першого дня їзжу в масці, все как положено. Перчатки удобны тем, их снял и руки у меня уже чистые, вот у меня есть здесь растворнужно соблюдать.
Маски, рукавички та дезинфікуючі засоби чоловік купував самостійно.
Служба, де працює Олександр, не забезпечує своїх працівників деззасобами, тож, сідаючи в ту чи іншу машину не можна бути впевненим,  що водії користуються необхідними засобами та обробляють ними салон авто.