Чотирнадцятирічна дівчина загинула внаслідок нещасного випадку

5 Серпня 2019

Чотирнадцятирічна дівчина загинула внаслідок нещасного випадку. У Безлюдівці на пасовищі паслися коні місцевих мешканців. Дівчинка захотіла напоїти одного з них. Без дозволу дорослих вона прив’язала себе мотузкою за талію до тварини, що категорично заборонено. Кінь злякався, понісся і потягнув дівчину лугом. Через деякий час тварину вдалося заспокоїти. Але дівчина від отриманих травм померла на місті.

На Окружній дорозі вантажівка впала з моста. Тридцятип’ятирічній водій автівки в тяжкому стані доставлений до Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної допомоги. У нього перелом основи черепа та пневмоторакс. Лікарі борються за життя чоловіка. Аварія сталася о десятій години ранку. Автівка летіла з висоти близько 15 метрів.

Олена Соболевська,  старший інспектор відділу комунікації полиції Харківської області

Попередньо встановлено, що «КАМАЗ» перевозив пісок, під час руху вантажівка впала з міста, водій доставлений до лікарні, ще двоє отримали ушкодження. Інформація зареєстрована в Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень Холодногірського відділу поліції. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.