Чому потрібно повідомляти податківців про зміну особистих даних

Чому потрібно повідомляти податківців про зміну особистих даних
24 Травня 2018

Якщо ви змінили особисті дані, повідомьте про це Державну фіскальну службу. Про це говорять у структурі, всі зміни  вносяться до облікової картки.

Якщо жінка вийшла заміж, змінила прізвище, їй потрібно не лише змінити паспорт, а й внести зміни в так званий ідентифікаційним номер – зараз це податковий номер. Набір самий цифр не змінюється, але фіскалам потрібні нові дані, нове прізвище чи місце проживання. Фізичні особи – платники податків –  зобов’язані законом подавати відомості про особисті зміни.

Сергій Біланчук, начальник управління обслуговування платників  ГУ ДФС у Харківській обл.

Только плательщик может уведомить нас и подать изменения  в госреестр о своих данных. Фамилия, имя, отчество, место рождения, дата, место проживания. В дальнейшем это используют работники организации. При выполнении своих функций формируется налоговое уведомление об оплате земельного налога транспортного, мы используем данные, которые подал человек.

Для того, щоб повідомити про зміну прізвища чи місця проживання, потрібно прийти до районного відділу податкової служби, процедура не потребує багато часу. У разі невідповідності, наприклад , адреси проживання людина може не знати про свої борги перед державою.

Сергій Біланчук, начальник управління обслуговування платників  Головного управління ДФС у Харківській області

Если мы вам шлём требования по земле, и есть там большой долг по земле,  вы его просто не получите,  потому что приходит на тот адрес, который вы указали при получении кода в 98 году. И тогда вступает в силу отдел взыскания.

Зараз в реєстрі Харківської області знаходяться майже два мільйони сімсот тисяч фізичних осіб.

Анна Почапська, Євген Сєріков