Чоловік із ножем напав на поліцейського у метро

20 Серпня 2019

У харківському метрополітені чоловік із ножем напав на поліцейського. Подія сталася напередодні ввечорі у вестибюлі станції метрополітену «Імені О.С. Масельського».

На початку восьмої години двоє жінок поверталися додому, направлялися до метро, коли до них напав незнайомець, – розповідає одна з потерпілих.

Мы возвращались домой, где-то посредине метро Масельского на нас набросился мужчина лет 50-ти, у него в руках был нож и еще какой-то предмет и с криками «Я тебя зарежу» сопровождал нас прямо в метро.

По допомогу жінки звернулись до чергової по станції, яка й викликала поліцейського. Поки він розмовляв із жінками, чоловік вихопив ніж та вдарив ним правоохоронця в область грудної клітини. Попри отримання поранення, сержант поліції повалив нападника та за допомогою пасажирів нейтралізував його.

Только благодаря этому молодому человеку, которого зовут Андрей Кобцев, сержант полиции отделения метрополитена, мы остались живы. И спасибо той женщине, очень хотелось бы, чтобы она отозвалась, которая, применив прием, надавив на лежачего нападающего, его обезвредили, он очень был сильный и крепкий.

Пораненого сержанта доставили до лікарні. На даний час його життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Віталій Колмик, т.в.о. начальника слідчого відділення відділу поліції в метрополітені

Слідчими відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 348 («Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця») Кримінального кодексу України. Нападник затриманий за 208 статтею. Ним виявився раніше засуджений житеоь Харкова. На даний час чоловік знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання, вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру у скоєнні злочину та обрання міри запобіжного заходу.

Правопорушнику  загрожує до 15 років позбавлення волі. Слідчі дії тривають.

Оксана Кириченко.