Черговий етап вступної кампанії

12 Липня 2018

Сьогодні,  в електронних кабінетах вступників відкрита можливість подання заяв на вступ до вищих навчальних закладів. Важливо, перед подачею заяви детально перевірити правильність внесеної інформації. А саме, правильність середнього балу  атестату, який цього року вступники мають розраховувати самостійно, контактні номери телефонів та завантажені файли: фото, додаток до атестата, а також документ про підтвердження реєстрації в селі, якщо вступник претендує на отримання сільського коефіцієнта.

Володимир Ігнатьєв заступник директора департамент науки і освіти ХОДА 

З 2 по 25 липня в електронному вигляді вступники мають сформувати свій особистий електронний кабінет. З 12 числа прийом розпочався і він має тривати до 26 липня. В період з 14 по 26 липня проводяться і творчі конкурси на ті спеціальності, які цього потребують.

Е-реєстрація не єдина новація цьогорічної вступної кампанії.

Володимир Ігнатьєв  заступник директора департаменту науки і освіти ХОДА 

В цьому вступному році, вони можуть подати, в порівнянні з минулим роком, не 9 заяв, а 7 на 4 спеціальності. Новації в тому, що вступники 2018 року мають право подавати електронні заяви, сертифікати незалежного зовнішнього оцінювання 16, 17, 18 років. Крім, одного предмета іноземна мова, тому що в нинішньому році, 18 році, іноземна мова, здавалась дещо по іншому.)

Всі, хто буде рекомендований до зарахування, потраплять у так званий рейтинговий список, він також є єдиним для всієї України. Цей документ буде опублікований не пізніше першого серпня, а до 7 числа ВИШі на основі цього рейтингового списку вже мають зарахувати студентів на навчання за бюджетом. Нагадаємо, в Харківській області зараз 80 вищих навчальних закладів всіх рівнів акредитації. Вся інформація для вступників міститься на сайті будь-якого ВИШу, втім, як кажуть в департаменті освіти, всі приймальні комісії при навчальних закладах вже  сформовані та можуть надавати консультації і при особистому спілкуванні.

Катерина Махова, Анна Почапська, Дмитро Поздняков.