Чергове засідання у справі резонансної ДТП на Сумській

7 листопадаа 2018

Київський районний суд розглянув клопотання прокуратури щодо міри запобіжного заходу для Олени Зайцевої та Геннадія Дронова, яких обвинувачують у резонансній ДТП на Сумській. Захист обвинувачених не погоджується з рішенням прокурора.

Прокуратура вважає за необхідним подовжити запобіжний захід у вигляді тримання під вартою Олені Зайцевій та Геннадію Дронову ще на 60 днів, мотивуючи це тим, що підсудні можуть сховатись від суду, а також враховуючи тяжкість злочину.

Адвокат Дронова висловився проти задоволення клопотання, адже вважає його невмотивованим.

Сергій Перепелиця, адвокат Дронова

Також всім відомо і суду, не може тяжкість покарання бути підставою для тримання під вартою.

Адвокат підсудного зазначає, що Дронов не збирається переховуватися від слідства. Задля впевненості той готовий здати закордонний паспорт. Що зазначив і сам підсудний.

Геннадій Дронов, обвинувачений

Я придерживаюсь позиции своего адвоката и еще раз говорю, что готов сдать загранпаспорт и права. И я не собираюсь никуда убегать и не собирался никуда убегать.

Адвокат Зайцевої також вважає клопотання прокуратури не обґрунтованим. Вона зазначає, що Зайцева бажає лише прискорити розгляд справи, що підтверджує її співпраця зі слідством під час  досудового розслідування.  Також захист Зайцевої продовжує спиратися на незадовільний стан здоров’я підсудної.

Юлія Козир, адвокат Зайцевої

Ані переховуватися від слідства, ані вчиняти нові кримінальні правопорушення у Зайцевої немає ані бажання, ані сил, ані можливості жодної.

Окрім того, на минулому засіданні судом було дозволено провести додаткові експертизи щодо встановлення меж перехрестя і щодо того, яким світлофором мав скористатися Дронов під час руху – тим, який знаходився справа від нього за напрямком руху, або на протилежній частині вулиці Сумській?  Захист потерпілих розказує, що за результатами нових даних, висновки попередніх експертиз не спростовані.

Лариса Матвєєва, адвокат потерпілих

Він знаходився на перехресті в момент початку свого руху. Це за результатами експертизи, графічним методом вони виклали це.

У захисту потерпілих також є ще клопотання щодо дійсності  проведеної наркологічної експертизи, а також щодо експертів, які визначали стан Зайцевої в момент ДТП. Врешті, Київський райсуд задовольнив клопотання прокуратури та продовжив підозрюваним у вчиненні смертельної ДТП у Харкові Олені Зайцевій та Геннадію Дронову тримання під вартою на 60 діб.

Олена Павличенко, Віктор Сєріков.