Чергова міжнародна зустріч відбулася у обладміністрації

25 Червня 2019

Харківська обладміністрація продовжує розвивати зв’язки з європейськими країнами. Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична зустрілася з Надзвичайним та Повноважним Послом Угорщини в Україні.

Для Іштвана Ійдярто це перший візит до Харківської області. Почесний гість підкреслив, що Харківщина і Угорщина мають давні дружні зв’язки та міцні двосторонні контакти. Зокрема, угорців у регіоні цікавить співробітництво в сфері IT, промисловість та аграрний бізнес.

Іштван Ійдярто, Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні

Я знаю, что Харьковский регион, у вас очень тяжелая история, и очень хорошая новость, что у вас одна из самых развивающихся областей. У вас есть фантастическая база в области развития индустриальной базы, и IT, вообще это важно в современном мире.

Голова області Юлія Світлична порушила питання щодо відкриття філіалу Харківського торгово-промислової палати на території Угорщини, а також Почесного консульства країни в Харкові. Крім того, губернатор підкреслила важливість відкриття нових авіасполучень від Харкова до угорських міст. Почесний гість підтримав ці пропозиції.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Дуже задоволена перемовинами із Послом Угорщини, домовились про розширення співпраці в ІТ, а також аграрної промисловості, проекти в науковій сфері, фармації, а також подумали про відкриття Торгово-промислової палати Харківщини або в Будапешті, або у Дебрецені.  І сподіваюсь, що найближчим часом будемо думати про відкриття почесного консульства Угорщини на території області. Є перспективи для розвитку, тож зосередились на подальших планах із послом  Угорщини.

Також голова області запросила Посла доєднатись до форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи», який вже традиційно пройде у Харкові у вересні. Розвиток та розширення міжнародних зв’язків – один із напрямків діяльності голови обласної адміністрації.

Олександр Абрамов, голова наглядової ради громадської спілки «Фундація Схід-Захід»

У Юлии Светличной есть замечательная черта – она очень четко, настойчиво, постепенно, но до полной победы добивается поставленной цели и поставленной перед собой задачи. Такая встреча показывает, что Юлия Александровна и ее команда заинтересованы в максимально широком развитии, с как можно большим количеством представительств иностранных государств, с каким только можно встретиться, и наша дружба может дотянуться. Я считаю, что главное достижение сегодняшних переговоров то, что посол Венгрии дал свое согласие на открытие консульства Венгрии в Харькове.

Оксана Кириченко, Віктор Сєріков.