Через коронавірус і карантинні заходи харків’яни вимушені обмежити пересування та активний спосіб життя. Так, багато хто не полетить відпочивати, а дехто ризикує не зіграти весілля.
Харків’янка Світлана Охович днями на своїй сторінці у «Фейсбук» розмістила пост розчарування про те, що через карантинні заходи в неї та її нареченого не вийде зіграти весілля їх мрії через світову загрозу коронавірусу.
Світлана Охорович та Євген Демешченко
Хотілось трошки свята і ми це собі обмалювали – фуршет, запросити друзів, свято з музикою, танцями, але так сталося, що родичі і друзі у нас в різних містах. І тут розуміємо, перший ризик – везти літніх родичів, але тут стало питання, як бути – поки не розуміємо, а друге питання – як збирати, в принципі, в замкнутому просторі.
Пара вже довго разом, тому до штампу у паспорті ставляться по-філософськи, їх весілля заплановане на травень, проте зараз вони не певні, що за два місяці небезпека коронавірусу мине.
Світлана Охович та Євген Демешченко
Я вже почала купувати тканину на костюм, знайшла швею. Загалом переносити не хочеться, але, можливо, без людей, у травні але не в тому масштабі, не так, якось інакше. Я розумію, що ситуація потенційно небезпечна, але мені сумно – великі втрати у бізнесу у держав, моя трагедія маленька, але мені боляче і неприємно.
Поки що всі РАГСи працюють, всі державні та комунальні установи працюють, люди можуть як одружитися, так і розірвати шлюб.
Після «закриття», так би мовити, неба – коли всі авіарейси скасували, – з 17 березня кошти за квиток людям запропонували або повернути або вибрати рейс на іншу дату. Кореспондентка «Вечірніх новин» Юлія Котелевська серед тих, хто планували полетіти у Польщу 3 квітня.
Юлія Котелевська
Мы купили билеты 10 числа, а 15 пришло письмо, что рейсы скосовані. Обидно, досадно. Авиакомпания написала, что они могут зачислить на бонусный счет либо вернуть на карту в течение двух недель
Така ж ситуація із путівками на відпочинок, туристичні оператори пропонують перенести дату відпочинку.
Харків’яни з обережністю ставляться до загрозb коронавірусу. І в більшості підтримують карантинні заходи, що запроваджуються.
Не появляться на улице и не бояться. Паника вредит больше, не настолько, надо ходить в перчатках медицинских, каждые три часа менять маску. Главный способ – сидеть дома и никуда не выходить.
В первую очередь надо мыть руки, не выходить на улицу, меньше быть в людных местах.
Тож постраждалих через велику кількість заборон, пов’язаних з карантином, багато – це і скасованні весілля, відпочинок та навіть переїзди до іншої країни.
Анна Почапська, Євген Сєріков.