Через карантинні заходи харків’яни вимушені обмежити пересування та активний спосіб життя

18 Березня 2020

Через коронавірус і карантинні заходи харків’яни вимушені обмежити пересування  та активний спосіб життя. Так, багато хто не полетить відпочивати, а дехто ризикує не зіграти весілля.

Харків’янка Світлана Охович днями на своїй сторінці у «Фейсбук» розмістила пост розчарування про те, що через карантинні заходи в неї та її нареченого не вийде зіграти весілля їх мрії через світову загрозу коронавірусу.

Світлана Охорович та Євген Демешченко 

Хотілось трошки свята і ми це собі обмалювали  – фуршет, запросити друзів, свято з музикою, танцями, але так сталося, що родичі і друзі у нас в різних містах.  І тут розуміємо, перший ризик – везти літніх родичів, але тут стало питання, як бути – поки не розуміємо, а друге питання – як збирати, в принципі, в замкнутому просторі.

Пара вже довго разом, тому до штампу у паспорті ставляться по-філософськи, їх весілля заплановане на травень, проте зараз вони не певні, що за два місяці небезпека коронавірусу мине.

Світлана Охович та Євген Демешченко 

Я вже почала купувати тканину на костюм, знайшла швею. Загалом переносити не хочеться, але, можливо, без людей, у травні але не в тому масштабі, не так, якось інакше. Я розумію, що ситуація потенційно небезпечна, але мені сумно – великі втрати у бізнесу у держав, моя трагедія маленька, але мені  боляче і неприємно.

Поки що всі РАГСи  працюють, всі державні та комунальні установи працюють, люди можуть як одружитися, так і розірвати шлюб.

Після «закриття», так би мовити, неба – коли всі авіарейси скасували, – з 17 березня кошти за квиток людям запропонували або повернути або вибрати рейс на іншу дату. Кореспондентка «Вечірніх новин» Юлія Котелевська серед тих, хто  планували полетіти у Польщу 3 квітня.

Юлія Котелевська 

Мы купили билеты 10 числа, а 15 пришло письмо, что рейсы скосовані. Обидно, досадно. Авиакомпания написала, что они могут зачислить  на бонусный счет либо вернуть на карту в течение двух недель

Така ж ситуація із путівками на відпочинок, туристичні оператори  пропонують перенести дату відпочинку.

Харків’яни з обережністю ставляться  до загрозb коронавірусу. І в більшості підтримують карантинні заходи, що запроваджуються.

Не появляться на улице и не бояться. Паника вредит больше, не настолько, надо ходить в перчатках медицинских, каждые три часа менять маску.  Главный способ – сидеть дома и никуда не выходить.

В первую очередь надо мыть руки, не выходить на улицу, меньше быть в людных местах.

Тож постраждалих через велику кількість заборон, пов’язаних з карантином,  багато – це і  скасованні весілля, відпочинок  та навіть переїзди до іншої країни.

Анна Почапська, Євген Сєріков.