Будівництво філармонії – на завершальному етапі

19 Жовтня 2018

Як ми вже повідомляли у випусках «Вечірніх новин», будівництво Харківської філармонії на завершальному етапі. Вже за три місяці новий філармонійний комплекс зможе радувати жителів Харківщини та всієї України  класичною та сучасною музикою у виконанні музикантів України та інших країн.

Губернатор області Юлія Світлична особисто контролює хід робіт  і запевняє, що невдовзі в філармонії відбудеться перший концерт після довгоочікуваної реконструкції. Три роки тому, коли проект реконструкції поновили за ініціативи тодішнього голови області Ігоря Райніна, роботи не зупинялися ані на день. Спочатку зробили органний зал, зараз на 95% готовий великий зал. До кінця року комплекс буде готовий повністю, потрібен ще деякий час на узгодження відповідною комісією, яка і надасть право експлуатувати комплекс за призначенням. На початку року тут зазвучить музика.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 

Реконструируем филармонию, открыть самый большой филармонический комплекс планируем как можно быстрее. Более 10 лет харьковчане, а мы за два года уже открыли органный зал и стараемся, чтобы большой зал на 777 присоединился. В 2019 году пригласим всех харьковчан посетить филармонию. Долгожданный знаковый объект. Сделаем всё, чтобы до конца года закончить все работы. Финансирование идет из областного и государственного бюджета, и поступление финансов идёт по графику.

Як повідомляв директор комплексу Юрій Янко, Харківська філармонія має унікальну історію – тут виступали світові класики, тут зароджувалася кар’єра геніїв минулого та сучасного мистецтва. Тож, відродження культурно-історичного філармонійного комплексу – одна з головних подій не лише Харківщини, а й України – додає губернатор області Юлія Світлична.

Анна Почапська, Дмитро Поздняков.