Близько тридцяти питань розглянули на засіданні бюджетної комісії

7 Квітня 2021

Близько тридцяти питань розглянули сьогодні на засіданні бюджетної комісії депутати Харківської міськради. Зокрема, підтримали програми з будівництва метро та надання адресної матеріальної допомоги. Подробиці –далі.

Серед ухвалених комісією програм – охорона здоров’я, розвиток місцевого самоврядування, земельні питання, розвиток транспортної інфраструктури, зокрема, будівництво метро в напрямку Одеської.

Тетяна Шталь, депутатка Харківської міської ради («Блок Світличної «Разом!»)

На сьогоднішньому засіданні, зокрема, фракція «Блок Світличної «Разом!» підтримала такі рішення, зокрема, будівництво метрополітену в напрямку Одеської, і депо на Олексіївці. В межах надходжень на загальну суму 320 тисяч вже підготовлено документацію, чекаємо, що розпочнеться будівництво, кінцевий термін – пообіцяли, що через три роки об’єкти будуть побудовані. Ми – особисто від фракції – будемо контролювати, як надходять ці кошти і яким чином вони будуть використовуватися.

Також представниця фракції «Блоку Світличної» підтримала проект рішення, яким спрощується процедура подачі документів на надання адресної соціальної допомоги харків’янам. Коли рішення ухвалить міськрада, заявнику не доведеться збирати довідки про доходи усіх членів родини. Цього року на ці цілі в бюджеті міста заплановано 60 мільйонів гривень.

Тетяна Шталь, депутатка Харківської міської ради («Блок Світличної «Разом!»)

Спрощення процедури, які звертаються за допомогою, від збирання довідок ще й іншими членами сім’ї, які не проживають у родині в цей час, надасть можливість людям отримати допомогу, її сума – до 20 тисяч гривень з підтверджуючими документами, що це на лікування.

Також Тетяна Шталь підтримала програму щодо часткового погашення фінансування багатоквартирними будинками, які використовують комплекс заходів щодо енергозбереження.

Тетяна Шталь, депутатка Харківської міської ради («Блок Світличної «Разом!»)

До 70% є можливість отримати з боку міськради фінансування, щоби наші люди – були перебої з опаленням взимку, такий захід щодо енергозбереження вважаю позитивним кроком.

Остаточне ці ініціативи набудуть чинності тільки після відповідного рішення депутатів Харківської міськради. Наступна сесія запланована на 21 квітня.

Оксана Кириченко, Євген Сєріков