Більше 700 призовників відправлені до військових частин Збройних сил України

29 листопадаа 2019

Більше 700 призовників вже відправлено до військових частин Збройних сил України, що складає більше 70% від запланованої кількості. Про перші враження від армії,  далі у сюжеті.

Данилові 20 років. Піти до армії виявив бажання самостійно, бо вважає це своїм обов’язком.

Данило, призовник

Наволочка, простынь, пододеяльник есть, подушки, матрасы. Там есть батарейки, если у кого-то носки, трусы, если кто-то постирал. Поставить посушить на батарею. Ну а так все нормально, классно.

В таких умовах хлопець живе тільки тиждень. До яких військ потрапить поки що не знає. Розпорядок дня такий: о сьомій годині підйом, ранкові процедури. У розпорядженні теплий душ та все необхідне за доглядом. Потім стройова і сніданок.

Данило, призовник

На выходных у нас был концерт, у нас были стрельбища, приходили дети нам пели. Было весело, интересно.  В казарме тепло и кормят нас три раза в день.

Юрій Калгушкін, військовий комісар Харківського обласного військомату

Харчування призовників здійснюється по загальновійськовій нормі №1, яка повністю забезпечує і калорійність за такою ж нормою здійснюється і харчування військовослужбовців строкової служби, які проходять службу у військових частинах.

На кухні вже роздають обід. Перша страва – суп з пухкими булочками. Деякі приходять навіть зі своїми пиріжками, які передають з дому.

Тетяна Бука, заступник виробництва

Понятно, что пшеничную кашу они не ели, но все равно это полезно и нужно.

Щодня годують військових салатами. Взимку це більше капуста, буряк. Дають солодке та не відмовляють в добавці.

Тетяна Бука, заступник виробництва

На ужин у них постоянно должна быть рыба или рыба консервами заменяется. 150 грамм рыбы или 120 консервы. Завтрак и обед-  это обязательно только мясное должно быть.

Для призовників на кухні  намагаються створити домашню атмосферу і готувати, як вдома.

Ольга Сітковська, Олена Павличенко, Макс Артамонов