Автомобілі Зайцевої та Дронова були у справному стані – експертиза

Автомобілі Зайцевої та Дронова були у справному стані - експертиза
11 Травня 2018

Сьогодні в Київському райсуді Харкова відбулось чергове засідання у справі смертельної ДТП на Сумській. У залі обидва обвинувачених – Олена Зайцева та Геннадій Дронов.

Автомобілі Олени Зайцевої та Геннадія Дронова на момент аварії були у справному стані. Жодних поломок, які могли стати причиною аварії, експерти не знайшли. Про це сьогодні повідомила сторона обвинувачення на черговому судовому засіданні у справі смертельної ДТП на Сумській.

Також, сьогодні вивчали протокол слідчого експерименту. У ньому один зі свідків трагедії повідомив, що «Лексус» Зайцевої рухався на червоне світло зі швидкістю дев’яносто два кілометри на годину.

Для того, щоб представити результати ще однієї експертизи, прокуратура просила переглянути відео однієї з камер спостереження, на якій зафіксовано момент аварії. Такої можливості у суду не було, тож у засіданні оголосили перерву до сімнадцятого травня.

Валерій Бухан, прокурор відділу прокуратури в Харківській обл.

Всі ці докази в сукупності підтверджують обставини, викладені нами в обвинувальному акті. Зокрема, що автомобілі були справні, і це не було причиною ДТП. Протоколом огляду також зафіксовано їх положення та місце зіткнення. Експертами підтверджено, якими частинами автомобілі контактували. Це також сходиться з тими даними, які викладені нами в обвинувальному акті.

Нагадаємо, аварія сталася у жовтні минулого року. Тоді «Фольксваген Туарег» під керуванням Геннадія Дронова зіштовхнувся з «Лексусом» Олени Зайцевої. Останній викинуло на тротуар, де стояли пішоходи. П’ятеро людей загинули на місці, ще одна жінка померла у лікарні за тиждень.

Юлія Котелевська, Євген Сєріков