Автодороги Харківщини активно оновлюють

15 Квітня 2019

На дорогах Харківської області продовжується ремонт. Дорожники визначили на цей тиждень декілька пріоритетних напрямків роботи – як місцевих, так і доріг державного значення.

Дорога місцевого значення – до селища Високий – довгий час була вщент зруйнована. При цьому по ній щодня їздять шкільні автобуси, машини швидкої допомоги та маршрутні автобуси.  За рішенням обласної влади цього року цей напрямок потрапив до переліку першочергових завдань для дорожників.

Михайло Войтенко, заступник директора ДП «Дороги Харківщини» 

На даному етапі виконуються вирівнюючі роботи, ця ділянка була зруйнована, були чисельні скарги місцевих жителів, розпочали одну з перших цю ділянку ремонтувати, вже зробили роботи з фрезерування і, як ви бачите, влаштовуємо нове покриття.

Спочатку дорожники провели роботи з фрезерування, потім виконали двошарове покриття асфальтобетонною сумішшю.

Ігор Турченко, директор ДП «Дороги Харківщини»  

Фактично вже закінчили ремонт дороги, під’їзд до населеного пункту Високий, це так зване перше міське кладовище, якраз перед Пасхою там наводимо порядок, зараз повирубаємо поросль і буде приведена в належний стан.

Роботу тут можна вважати закінченою після того, як облаштують узбіччя, нанесуть розмітку та встановлять необхідні дорожні інформаційні знаки. Всі роботи виконуються за кошти обласного бюджету та за особистої ініціативи і підтримки голови регіону Юлії Світличної.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 

Закладаємо фінансування з різних джерел – із державного і, закінчуючи місцевими, долучаємо до цих робіт і сільських голів, бо місцеві бюджети зросли, тому комплексно підходимо до ремонту доріг, зробимо ще більше ремонту доріг – і місцевих, і державного значення, продовжимо ремонти там, де вони були розпочаті минулими роками.

Наразі на дорогах області працюють до 30 бригад. Залучено необхідний транспорт для ремонту доріг, працюють асфальтобетонні заводи. Нагадаємо, що на цей рік у планах обласної влади відновити дорожнє покриття області значно більше, ніж у минулому році.

Анна Почапська, Євген Сєріков, Дмитро Поздняков.