Аварія у Безлюдівці

Аварія у Безлюдівці
18 Червня 2018

Двоє велосипедистів, яких учора в Безлюдівці збив водій на Жигулі, отримали перелами рук та ніг. Про це повідомили у лікарні невідкладної медичної допомоги. Аварія сталась учора вранці. Автівка протаранила четверо велосипедистів, які їхали по дорозі. Трьох хлопців та жінку тридцяти п’яти років. Остання – не вижила.

Перелами рук, ніг та шоковий стан. Двоє велосипедистів, яких учора протаранив водій на Жигулі, нині перебувають у лікарні швидкої медичної допомоги. Обом хлопцям по шістнадцять років.  Як зазначив заступник головного лікаря Андрій КозачЕнко, одному з підлітків зробили операцію на стегні. Такий перелам зростатиметься до півроку – каже лікар. У іншого хлопця – перелами рук.

Андрій Козаченко заступник головного лікаря з хірургічної допомоги лікарні швидкої та невідкладної допомоги

Один из них находится в палате интенсивной терапии, второй в палате интенсивного наблюдения.  И там, и там переломы без повреждений внутренних органов. Это 2 смежных отделения, они пока не общаются. Я думаю, когда  мальчика с ногой переведут на эту сторону, они будут в 1 палате.

Ще один хлопець відбувся сильним шоком – розповідають у поліції. За їх даними, аварія сталась учора близько одинадцятої ранку. У селищі Безлюдівка водій на Жигулі протаранив групу велосипедистів. Трьох хлопців та жінку. Жінка загинула на місці. Їй було тридцять п`ять.

Олександр Умніков  т.в.о. заступника начальника відділу розслідувань злочинів у сфері транспорту

На теперішній час проводяться слідчі дії. Запланована низка експертних досліджень

За словами лікаря невідкладної медичної допомоги, медики намагаються не розпитувати підлітків про те, як сталась аварія.

Андрій Козаченко заступник головного лікаря з хірургічної допомоги лікарні швидкої та невідкладної допомоги

Сейчас они находятся в состоянии реакции на стресс, поэтому лишний раз вызывать воспоминания – на том, что как – когда въехало. Но судя по характеру травм их скорее всего просто зацепило по касательной

Водію Жигулі сорок два роки.  Нині поліцейські вирішують питання про відкриття кримінального провадження за статтею порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами. Зараз правоохоронці встановлюють всі обставини події.

Кристина Загребельна, Віктор Сєріков