Амбулаторія у Руських Тишках отримала нашу оргтехніку

17 Липня 2019
В кінці травня голова області Юлія Світлична відвідала село Руські Тишки, де зустрілася з громадою. Тоді на зустрічі до губернатора зверталися з різними питаннями. Один з них стосувався оновлення технічного забезпечення сільської амбулаторії.
Цю амбулаторію в селі Руські Тишки відкрили 30 років тому. Майже весь персонал, розповідає головний лікар, тут працює ще з часів самого заснування закладу. Один одного розуміють вже з одного погляду. 
Там несколько таблиц, связанных со школой и часть таблиц связанных с нами. То есть мыдолжны сделать это в ближайшее время.
Галина Розсоха запевняє: досвідчений та відданий своїй справі колектив є запорукою злагодженої роботи та процвітання закладу.
Люди у меня хорошие, у меня замечательный коллектив.
Головне у роботі лікарів – вчасна кваліфікована допомога  пацієнтам. І пацієнти свого відношення до медиків не приховують. 
Я выбрала Галину Егоровну действительно профессионал свого дела, это человекдуши. Здесь хорошая атмосфера, микроклимат. Вот Наташа медсестра это просто песня.
Сама медсестра Наталя говорить, що іншої професії в житті не обрала б.
Вдячна долі, що я вибрала таку професію.
Розповідає, що на сьогодні в кабінеті денного стаціонару лікується 11 чоловік. Доводиться проводити абсолютно різноманітні процедури. 
 
Наталя Рєдіна, медична сестра
Це і внутрівенно крапельно получають ін’єкції і просто внутрівенно і просто внутрімязово ін’єкції. І люди также ідуть получати комплексне лікування, тому що добавляється до інєкційного лікування, добавляється у нас фізіотерапія. 
Девочки очень внимательные, хорошие. Сотрудники вообще – не дай бог чуть-чуть заболеешь уже домой прибегают, лечат.
Про свою пацієнтку Марію тепло відгукуються. Говорять: маючи проблеми зі здоров’ям жінка не впадає у відчай та веде активний спосіб життя. 
Колектив, звісно, рухає медицину в селі вперед, але останнім часом лікарі відчувають вагому підтримку обласної влади, а особливо, губернатора Юлії Світличної,  запевняє Галина Росоха. Не так давно колектив звернувся до голови області з проханням придбати для амбулаторії необхідну оргтехніку.  Губернатор відреагувала на прохання одразу, розповідає головний лікар. 
 
Галина Росоха, завідувач амбулаторії с. Руські Тишки 
В настоящий момент мы работаем в системе электронной регистрации населения Украины. СКЛ Мы работаем в программе «Доступні ліки», то есть это электронная выписка рецептов. Очень удобно, человек получает смску на свой сотовый телефон и любая аптека, которая работает в этой программе, человек  идет и получаетлекарства. Также планируется внедрение электронных рецептов.
Незабаром і всі картки пацієнтів будуть в електронному вигляді і лікарняні листи. А ще вагомим внеском у сільську медицину вважають запровадження телемедицини. 
Галина Росоха, завідувач амбулаторії с. Руські Тишки
Это очень удобно людям. Люди никуда не едут, не сидят в очереди. Мы даем заранее запрос кого мы будем консультировать и выходит ведущий специалист на связь и нам дают полную информацию по его диагностике, по его лечению.
Медичний персонал користувався вже дещо застарілими комп’ютерами, які не задовольняли існуючих потреб лікарів. Новими ноутбуками відтепер користуються сімейні лікарі.
Амбулаторія в Руських Тишках обслуговує близько 4 тисяч людей з двох сіл. Тут є денний стаціонар, кабінет фізіотерапії, лабораторія, стоматолог, кабінет для щеплень. 
Это унаскабінет здорового ребенка, где мы проводим профилактические прививки детям. Мы ихвзвешиваем, меряем температуру, обследуем. Это оченьудобно, что здоровые дети не общаются с больными вовремя прививки.
Отримавши від Юлії Світличної нову техніку, говорить Галина Росоха, медики отримали більше можливостей для своєї роботи.
Я восхищаюсь нашим губернатором: молодая, активная, умная.
Амбулаторія входить до складу центру первинної медичної допомоги №5 Харківського району. Щороку заклад обслуговує до 18 тисяч пацієнтів.
 
Олена Павличенко, Віктор Сєріков