Акція пам’яті жертв ДТП у Харкові

16 листопадаа 2018

Пам’ять жертв ДТП вшанували сьогодні у Харкові. За даними патрульної поліції області, у місті з початку року  сталося близько 7 тисяч ДТП, з яких 926 – з травмованими.

Акція у пам’ять про жертв ДТП у рамках національного тижня безпеки дорожнього руху відбулася на площі Свободи. Її організували ініціативна група студентів та викладачів Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, при підтримці Управління патрульної поліції області, Управління «Укртрансбезпеки» області та Харківської обласної організації товариства Червоного Хреста.

Євгеній  Ведмедеря, ст. інспектор з особливих доручень відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Хар. обл. 

Мета акції – нагадати всім водіям, всім пішоходам про те, що дорога – це  територія, де може трапитись аварія, ДТП, загроза людям існує, тому надо пам’ятати про виконання правил дорожнього руху як водіями, так і пішоходами. Статистика на сьогодні така, що з початку року по 10 листопада в Укаїні зафіксовано 6932 ДТП, з них приблизно близько 3 тисяч ДТП, там, де люди ті чи інші травми отримали.

Під час акції усіх охочих навчали тому, як надавати першу домедичну допомогу. Організатори акції розповіли про причини, з яких стаються ДТП. Одна з найбільш розповсюджених – кермування у стані алкогольного сп’яніння. При цьому усі охочі змогли приміряти алкоокуляри та випробувати на собі їх дію. Патрульні також роздавали перехожим пам’ятні листівки «Як не стати жертвою ДТП».

Пам’ять жертв ДТП учасники акції вшанували хвилиною мовчання, також відбулася траурна хода із запаленням свічок. Вона, за задумом організаторів, імітувала зустрічні транспортні потоки.