Академія лідерства працює у Харкові

2 Жовтня 2018

Молоді, амбітні та з жагою до саморозвитку. Це – студенти Української академії лідерства. Вже місяць вони займаються за освітньою програмою формаційного та суспільного розвитку. А сьогодні до студентів завітала голова області Юлія Світлична, аби у неформальній обстановці поспілкуватися з тими, хто в майбутньому буде розбудовувати нашу країну.

Юлія Котелевська, кореспондент

У цій сучасній будівлі європейського зразку розмістилася Українська академія лідерства. 42 студенти із різних областей проходять тут 10 місячний курс навчання, щоб у майбутньому стати лідерами нашої країни.

Основними цінностями академії є: фізичний, емоційний та інтелектуальний розвиток. Читати лекції студентам сюди приїздять ті, хто досягли  у житті успіху. А сьогодні до академії завітала і губернатор області Юлія Світлична, аби розповісти про проекти розвитку, що реалізуються на Харківщині.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Ви особливі, тому що змогли вступити до академії лідерства. Це гарна можливість для всіх креативних, молодих, амбітних, енергійних здобути те, чого немає в ваших однолітків. Можливість заявити про себе, реалізувати свій проект, долучитися до проектів, які втілюють органи державної влади або місцевого самоврядування, та, звичайно, набратися досвіду. Адже молоді, амбітні та досвідчені люди потрібні нашій державі. Саме такі лідери будуть розбудовувати Україну.

Освітня програма розвитку Української академії лідерства розрахована для випускників шкіл віком від 16 до 18 років. Навчання тут триває 6 днів на тиждень, а студенти проживають у кампусах академії. Окрім навчання, студенти реалізують різноманітні проекти. Ведуть активну роботу з громадами, приділяють увагу розвитку дітей та молоді, а також – інтеграції літніх людей у сучасне життя.

Олена Юрченко, студентка Української академії лідерства

Українська академія лідерства – це платформа для розвитку особистості. Вона надає всі можливості для того, щоб розвивати себе, як особистість.

Олександр Матушкін, студент Української академії лідерства

Я можу сказати, що це справді неймовірний досвід комунікацій, відвертості, ораторського мистецтва і самоорганізації

Обласна державна адміністрація підтримує такі проекти, як Українська академія лідерства. Адже амбітні та досвідчені люди потрібні нашій державі, підкреслює губернатор Харківщини.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Обласна адміністрація підтримує курс саморозвитку, самовдосконалення та набуття нових професійних якостей. Будемо дуже раді, якщо такі молоді люди з професійними навичками будуть долучатися до розвитку Харківської області. Ми завжди відкриті до того, щоб молоде покоління здобувало нові результати. І, звичайно, ставало до лав виконавчої влади на місцях.

У Харкові академію створили два роки тому. А вже за рік заклад переїхав у нову будівлю, спроектовану відомим архітектором Віктором Зотовим. Новостворений вільний простір академії став родзинкою харківського осередку.

Надія Савинська, менеджер Української академії лідерства

В освітньому сучасному європейському просторі простіше, ефективніше і комфортніше навчатися. Достойні умови для навчання мають бути у кожного, хто прагне навчатися.

Нині, окрім Харкова, осередки академії лідерства є в Києві, Львові, Миколаєві, Полтаві та Чернівцях.

Юлія Котелевська, Євген Сєріков.