Ремонт доріг. Які об’єкти відновлюють зараз

20 Липня 2018

Дощова погода не блокує ремонт доріг по області. Як повідомили дорожники, під час брифінгу про хід ремонтних робіт,  на більшості напрямків ведуться роботи, там, де це неможливо через погодні умови, встановлюють дорожні знаки – повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області Євген Зражевець.

Траса Харків – Охтирка пріоритет в роботі облавтодору.  На сьогодні там виконано вже 50% від запланованих робіт. Цей тиждень дорожники позначили, як екватор сезонної роботи із ремонту доріг області.  Загалом, трасу Харків – Охтирка планують завершити  20 вересня.

Євген Зражевець начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області 

Зараз особлива увага приділяється опційним роботам, які пов’язані з землею, земляними роботами, також  пов’язані з заїзними та виїзними карманами. Також, готуються дорожні знаки, інформаційні шити, а також, інші опції, які візуально будуть створювати вид  європейської дороги.

Відмітку 50 відсотків готовності  пройшла також траса Київ – Харків – Довжанський. Там на окремих ділянка вже навіть наносять дорожню розмітку. Таким чинок, в найближчий час комплекс робіт в цьому напрямку буде виконано.

Євген Зражевець начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області 

Дещо складніше в напрямку Чугуїв – Мілове, але я маю на увазі лише ту ділянку, яка розташована за межами міста Куп’янськ, до міста і по самому Куп’янську. В найближчий час,  буде забезпечено комфортний проїзд. Зараз велика увага приділяється населеному пункту Коробочкіне, саме там знаходиться аварійний міст. І ми фактично приступаємо к ліквідації аварійного стану цього мосту.

Стосовно експлуатації автомобільних доріг державного значення, ситуація більш складна –  через фінансування говорить Зражевець. Тому, в першу чергу, точечно ремонтуються дороги, по яким їздять маршрутки,  шкільні автобуси.

Щодо доріг місцевого значення, то тут виконуються поточні роботи з утримання та експлуатації в восьми районах області.

Ігор Турченко директор ДП «Дороги Харківщини» 

За таких погодних умов , тиждень йдуть дощі, тому дорожники виконують роботи з фрезерування, з заміни та встановлення дорожніх знаків, бар’єрного огородження, поточні роботи також ведуться по графіку. СКЛ. По експлуатаційному утриманню в кожному районі ведуться роботи біля шкіл та садочків, амбулаторій з нанесення дорожньої розмітки, знаків та бар’єрного  огородження.

Дощової погода, яка найчастіше заважає ремонтувати дорожнє покриття, сьогодні дійсно гальмує процес, проте  спеціалісти говорять, роботи  підлаштовані так, що ремонт йде саме в тих районах області, де є сприятливі погодні умови, більше того,   фрезерувати дорогу навіть краще саме під дощем.

Євген Зражевець начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області 

Я приведу такий приклад, останні три дні, ми працювали на трасі Мерефа – Лозова – Павлоград, ми працювали на окремих ділянках Ізюмського напрямку, тому що південь області не був під дощами. У нас асфальтобетоні заводи починали роботу о 3 години ранку, ми так налаштували підрядників, свої служби, технічний нагляд. З 3 години ранку починав працювати асфальтобетонний завод, а з 6 години ранку уже була укладка асфальтобетону, тому, ми дуже гнучко підходимо до цієї проблеми.

Усього, за останній тиждень, ліквідували більше  тисячі квадратних метрів  ямковості. Для цього використали 140 тонн асфальтобетонної суміші, яку виготовлено на власних асфальтобетонних заводах облавтодору.

Анна Почапська, Дмитро Поздняков