29 квітня Харків житиме за законами марафону

29 квітня Харків житиме за законами марафону
24 Квітня 2018

У цю неділю відбуватиметься 5-й ювілейний Харківській міжнародний марафон. Реєстрація учасників закінчується у четвер опівночі. Вже зараз організатори говорять про грандіозний захід, що відбуватиметься в Харкові, бо зареєструвалося на сьогодні більше десяти тисяч людей різного віку та спортивної підготовки.

29 квітня Харків житиме за законами марафону. З ранку більша частина міста буде перекрита для транспорту. За словами організаторів міжнародного марафону, кількість учасників з кожним роком збільшується, цікаво, що є люди, які щороку беруть участь у змаганнях і з кожним разом покращують свої результати у вигляді збільшення дистанції. Бігати будуть марафон 42 та 10 кілометрів та естафети різного кілометражу. Найменша дистанція – 4 кілометри.

Олексій Павелко, організатор 5-го Харківського Міжнародного Марафону-2018

На линии марафона у нас участвуют родители с колясками со своими детьми. С детьми вплоть до меньше года были и, думаю, будут и в этом году.

Забрати свої стартові номери можна 27 и 28 квітня в ТРЦ «Караван», що на Салтівці. Також з п’ятниці починається будівництво майданчика на площі Свободи.

Олексій Чубаров, директор Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міськради

В 7:00 открывается стартовый городок, движение в городе также будет перекрыто с 7:00. В 8:40 первый старт на 4 км 125 метров – 4 тысячи участников стартует возле администрации.

О 9:30 – старт на інші дистанції. За словами представників правоохоронних органів, протягом всього марафону по місту чергуватиме 200 патрульних, а також карети «швидкої» та інші служби.

Олександр Пенський, т.в.о. начальника сектору з забезпечення спеціальних заходів управління патрульної поліції Департаменту патрульної поліції

Они будут стоять по всему маршруту движения спортсменов, на выезде со двора будут курсировать машины и другие службы смогут оказать помощь тому или иному человеку.

Частково будуть перекриті декілька центральних вулиць міста. Автолюбителям радять у першій половині дня до центру на машині не виїжджати. Проте всіх харків’ян запрошують приєднатися до вболівальників, які розташуються по всій довжині маршруту. Триватиме марафон 6 годин.

За словами організаторів, майже половина учасників – люди з інших міст України та іноземці. Приїдуть спортсмени з Кенії, Німечини, Польщі, Китаю Америки, Японії та навіть з Австралії. Призовий фонд – 250 тисяч гривень, які поділять між переможцями у кожній з категорій.

Анна Почапська

 


Speak Your Mind

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>